ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ «ТРАНСФОРМАЦІЯ МЕХАНІЗМІВ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ДЕОКУПАЦІЇ ТА РЕІНТЕГРАЦІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ: ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИЙ ВИМІР»

Відбулася цікава дискусія в межах круглого столу на тему «Трансформація механізмів публічного управління в умовах деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим: глобалізаційний вимір».

Були обговорені важливі питання щодо розроблення концепції реконструктивного розвитку деокупованих територій України, основні ризики для економічної безпеки України в умовах деокупації, відновлення публічної влади та кадрової політики в процесі деокупації, антикорупційна політика та запобігання корупції, методика підготовки механізмів публічного управління Автономної Республіки Крим, напрями деокупації та реінтеграції Кримського півострову з використанням фінансово-економічних важелів.

Дякуємо В.Г.Горнику, д.держ.упр., професору за організацію та проведення заходу, доповідачам Д.В.Клиновому, к.е.н., с.н.с., доценту, провідному науковому співробітнику відділу методології сталого розвитку Інституту демографії та проблем якості життя НАН України, В.В.Шпачуку, доктору наук з державного управління, професору, Запрошеному професору Бізнес школи Університету Ньюкаслу, головним консультантам Національного інституту стратегічних досліджень В.В.Пристайку та С.О.Кравченку, О.О.Пилипенко, к.е.н., доценту кафедри фінансів та обліку, М.Г.Безпарточному, д.е.н., професору, професору
кафедри менеджменту та міжнародних економічних відносин.

Особливо відзначаємо Ю.Смєлянкого, експерта з питань тимчасово окупованих територій, співзасновника ФБ «Інститут Чорноморських стратегічних досліджень», члена Експертної ради при Представництві Президента України в АР Крим за цікаві питання до кожного доповідача, доповнення та висвітлення цінного практичного досвіду та консультування у побудові моделей реінтегрованого та деокупованого Криму, відновлення публічного управління та кадрової політики.