ВІДБУВСЯ ШАХОВИЙ ТУРНІР «КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ» З КЛАСИЧНИХ ШАХІВ

З 18 по 23 серпня 2024 року, напередодні Дня Незалежності України, в Навчально- науковому інституті управляння, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відбувся шаховий турнір «Кубок Незалежності» з класичних шахів. Цей захід був організований ТНУ імені В. І. Вернадського спільно з Федерацією шахів Автономної Республіки Крим, за активної підтримки ректора університету Валерія Бортняка.

Турнір об’єднав численних шахових ентузіастів, які продемонстрували високий рівень майстерності та справжній дух спортивної боротьби. У дні, коли ми відзначаємо свободу та незалежність нашої країни, ці змагання стали яскравим символом єдності і прагнення до перемог. Світлини Руслана Кошовенка передають атмосферу турніру, наповнену емоціями.

Шахові партії проходили в запеклій боротьбі, але в дусі взаємоповаги і чесної гри. Дякуємо всім учасникам, організаторам та глядачам за підтримку і створення справжнього свята шахів в нашому університеті!