ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ 1 ЕТАПУ ХІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

У переддень 300-річчя народження українського філософа Григорія Сковороди на заходах кафедри української філології та журналістики ННІФіЖ ТНУ імені В.І.Вернадського урочисто вітали учасників і переможців 1 етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 53 студенти Таврійського всупереч  випробуванням, які випали на долю нашої країни! Героями творів конкурсантів стали наші сучасники: воїни, переселенці, волонтери, молоді українці – ті, хто долає сьогодні непростий шлях життя у воєнний час.

Голова журі конкурсу доцент Олена Коломієць високо оцінили творчість студентів Таврійського: “Усі роботи конкурсу гідні відзначення, вони вже є частиною сучасного “Літопису самовидців”!”

За умовами конкурсу журі мало визначити найкращі твори.

Серед філологів-україністів переможцями стали:

1 місце – Пилипенко Юлія (014-У-11м),

2 місце – Васильчук Віталій (035-У-41б), Герасимчук Іванка (035-У-41б), Ковальчук Яна (035-У-11б),

3 місце – Куштурна Яна (035-У-41б), Теніна Олександра (014-У-31б), Чернюк Каріна (035-У-41б).

Серед студентів нефілологічних спеціальностей

1 місце – Бочковська Віталіна (061-11б), Ляшенко Влада (061-21б),
2 місце – Бурихайло Єлизавета (061-11б), Закота Анастасія (061-21б), Карпенко Катерина (035-А-11б), Передрій Софія (061-11б),
3 місце – Бачуріна Дар’я (061-21б), Єгорова Софія (035-Н -11б), Романенко Поліна (061-21б),

Хомич Валерія (061-21б).

Особлива подяка членам журі Свєнціцький Еліні Михайлівні, Шарагіній Ользі Володимирівні, Коломієць Олені Вікторівні, Величковській  Юлії Федорівні, Кобиліній Юлії Миколаївні, які в непростих умовах  змогли оцінити роботи наших учасників, щоб аргументовано обрати переможців!
Дякуємо Поповій Олені Анатоліївні, Кузьміній Світлані Леонідівні, які  мотивують та підтримують  проведення конкурсу!

Що ж, цього року ми працюємо в складних умовах, але нам разом вдається здійснення задуманого! Побажаймо нашим призерам наступних перемог!

І досвід перемагати ми вже маємо:  студентка кафедри Павловей Ярослава (014-У-11м), учасниця ХІІ міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка, у ці дні відзначена стипендією Президента України!