ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ректора Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського БОРТНЯКА ВАЛЕРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА!

Шановний Валерію Анатолійовичу!

Вітаємо Вас з Днем народження і даруємо найщиріші побажання від колективу Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

Безмежна відданість роботі, працьовитість і наполегливість сприяють не лише Вашому особистому успіху, але і є запорукою розвитку, процвітання та зміцнення досягнень університету. А наш колектив завжди Вас підтримає та допоможе!

Вітаючи з ювілеєм, щиро зичимо міцного здоров’я, енергійності, радості, душевного спокою, та родинного добробуту!

Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість надихають на досягнення нових висот, а успіх і натхнення будуть відданими супутниками у всіх Ваших починаннях.