ВСІМ СТУДЕНТАМ! ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СТВОРЕННІ КРЕАТИВНОЇ КОМАНДИ «УНІВЕР.НЬЮЗ МЕДІАЦЕНТР ТНУ»!

нститут філології та журналістики

Таврійський національний університет

імені В. І. Вернадського

спільно з STUDIO.UNIVER.TV

Запрошуємо ВСІХ СТУДЕНТІВ, які зацікавлені отримати досвід роботи з відео- і аудіоапаратурою, реалізувати власні творчі проекти, у освітньо-науковому медіацентрі «Універ.Ньюз Медіацентр ТНУ» за наступними напрямками діяльності:

– Журналіст;
– Сценарист;
– Ведучий теле- і радіопрограм;
– Відеорежисер;
– Звукорежисер;
– Кіно-теле-оператор;
– Фотограф;
– Актор;
– Диктор.

Чим займатиметься  «Універ.Ньюз Медіацентр ТНУ»:

• організація інтернет-мовлення заходів ТНУ;
  • створення рекламних продуктів для ТНУ;
  • створення навчальних відеокурсів;
  • створення науково-популярних відео;
  • зйомка і монтаж фільмів;
  • запис музичних колективів, вокалістів;
  • створення музичного супроводження для реклами і кінофільмів;
  • озвучування відеороликів.

Медіацентр здійснюватиме відеозйомку заходів ТНУ, монтаж новинних радіо- і відео програм, відеозвітів, розробку курсів дистанційного навчання і багато чого іншого.

Щоб приєднатись до «Універ.Ньюз Медіацентр ТНУ», треба подати заявку у вигляді анкети.

Заявку-анкету слід надіслати не пізніше, ніж за ТРИ ДНІ до початку стартової зустрічі, про дату якої повідомимо додатково!

Анкету можна заповнити за посиланням

або коду

P.S. «Універ.Ньюз Медіацентр ТНУ» – підрозділ, покликаний представити широкій громадськості досягнення навчально-виховного процесу, наукової, методичної та дослідно-експериментальної діяльності науково-педагогічного колективу, спортивних досягнень, організації дозвілля студентів Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

* Довідки за телефоном (044) 223 100 / (094) 823 1000