ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ В УМОВАХ СУДОВО-ПРАВОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ В УКРАЇНІ: ІІ КИЇВСЬКИЙ ПОЛІЛОГ

21 грудня 2018 року Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського в особі завідувача кафедри спеціально-правових дисциплін Навчально-наукового гуманітарного інституту, доктор юридичних наук, с.н.с. Бусол Олена Юріївна, як представник ТНУ офіційного партнера з наукового співробітництва Національної академії прокуратури України прийняла участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Забезпечення прав і свобод людини в умовах судово-правової трансформації в Україні: ІІ Київський полілог». Захід був організований Національною академією прокуратури України, Інститутом держави та права імені В.М. Корецького НАН України та координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Відкрили конференцію Шемшученко Юрій Сергійович – директор Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАН України, академік Академії правових наук України; Лошицький Михайло Васильович – ректор Національної академії прокуратури України, доктор юридичних наук, професор; Водяніков Олександр Юрійович – кандидат юридичних наук, керівник відділу верховенства права Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Під час роботи конференції міжнародні експерти, представники міжнародних організацій і державних органів, практичні працівники, науковці, представники громадянського суспільства обмінювались думками в рамках трьох панельних дискусій:

– І. Проблеми антикримінальної політики у контексті забезпечення прав і свобод людини та громадянина.

– ІІ. Корупція і права людини: антикорупційна парадигма, дискусії та концепти.

– ІІІ. Шляхи вдосконалення судочинства у сфері забезпечення прав і свобод людини та громадянина.