ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ 210-ІЙ РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дорогі друзі, колеги, викладачі та студенти!

Запрошуємо Вас, дорогі шанувальники мистецтва, на незабутній та особливий концерт присвячений 210-ій річниці від дня народження великого українського поета Тараса Шевченка, який відбудеться: 8 березня о 12:00  в Актовій залі Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

Серед учасників концерту:

• Народна артистка України Лауреатка Шевченківської премії – Лариса Кадирова,
  • Народний артист України – Фемій Мустафаєв,
  • Лауреатка міжнародних конкурсів – Катерина Хомякова,
  • Народний художній колектив, Театр пісні “Ладоньки” під керівництвом Заслуженої діячки мистецтв України – Світлани Садовенко,
  • Випускники та здобувачі освіти Національної академії кадрів культури і мистецтв,
  • Камерний оркестр музичної академії імені С.С. Прокоф’єва під керівництвом Ольги Рябової.

Впевнені, що їхні виступи подарують вам неповторні емоції та залишаться у пам’яті надовго.

Не проминіть нагоди насолодитися виступами відомих артистів та відчути глибину творчості Тараса Шевченка через музику та виконавство.

Дата: 8 березня 2024 року

Час: 12:00

Місце: Концертна зала ТНУ імені В.І. Вернадського, вул. Джона Маккейна 33, станція метро «Звіринецька»

Вхід вільний!
Чекаємо Вас з нетерпінням! До зустрічі!