ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА «ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ»

Таврійський національний університет запрошує всіх бажаючих на «Тиждень психології» , що відбудеться з 15 по 19 квітня.

Доєднатись можна за посиланням:

Ось розклад програми проведення:

15.04.2024

14:00 – Тема: “Дитина з мовленнєвими розладами у психокорекції: стратегії роботи практичного психолога”

Гулько Юлія Анатоліївна, доцент кафедри психології, педагогіки та соціальної роботи ТНУ імені В.І.Вернадського

15:00 – Тема: “Особистісна незрілість як чинник потрапляння в ситуації торгівлі людьми”

Тройчук Неля, консультантка-дослідниця в організації Child Helpline International, координаторка PSS проєктів БФ «ADRA Україна», еспертка з координації та кризової комунікації в громадах, супервізорка в проєкті «Говерла» USAID, менеджерка проєкту від UNFPA з запобігання домашнього насильства в Ірпінській громаді, психологиня-консультантка на Національних гарячих лініях з Попередження Домашнього Насильства, Торгівлі Людьми та Гендерної Дискримінації і Захисту Прав Дітей та Молоді, тренерка Національної Тренерської Мережі ГО»Ла Страда – Україна», волонтерка-спікерка на міжнародному радіо в програмі «Голос України».

13:00 – Тема: “Кризове консультування. Особливості суїцидальної поведінки”

Носенко Марина, практичний психолог Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, волонтер кризової лінії для онкопацієнтів та цивільного населення “Варто жити”, заступник голови ради з внутрішньо переміщених осіб Бучанської районної військової адміністрації, член асоціації АПВШУ.

15:00 – Тема: “Вплив української поезії на психологічний стан суспільства під час війни”

Юлія Любшина, практичний психолог ЦПО «Оберіг» Боярської МТГ.

16:00 – Тема: “Вплив спорту на компонент «моделі щастя»”

Анатолій Овод, експерт з продажу Vodafone

15:00 – Тема: “Особливості роботи психолога у центрі реабілітації з залежними”

Заглинський Ярослав, керівник відділень Реабілітаційного центру “Європа”