НОВИНИ КАФЕДРИ ЖУРНАЛІСТИКИ: Участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Українська мова та культура в сучасному гуманітарному часопросторі: аспекти міжмовної комунікації та формування комунікативної компетентності»

     21 лютого 2024 р. завідувачка кафедри журналістики Таврійського національного університету ім.В.І.Вернадського Анжеліка Досенко прийняла участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Українська мова та культура в сучасному гуманітарному часопросторі: аспекти міжмовної комунікації та формування комунікативної компетентності» та витупила з доповіддю «Цифровий контент: механізми впливу на аудиторію». Організатор конференції кафедра Державний податковий університет, кафедра соціальних комунікацій, словесності та культури. 
     У заході взяли участь 78 учасників серед який доповідачі та слухачі , які обговорювали актуальні теми сьогодення: механізми медіаконструювання масової свідомості під час війни, цифровий контент, персональний брендінг, штучний інтелект та багато інших.