НОВИНИ КАФЕДРИ ЖУРНАЛІСТИКИ: Успіх – це віра в себе: зустріч з Наталкою Островською

23 жовтня 2023 року студенти кафедри журналістики зустрілися з журналісткою, телеведучою марафону “Єдині новини” Наталкою Островською, яка розповіла про історію заснування марафону, специфіку виробництва новин, особливостями  підбору одягу для ведучих тощо. “Я пам’ятаю як з моменту повномасштабного вторгнення люди писали мені” Боже який у вас великий піджак… У мене були істерики бо мені підбирали жахливий одяг… Але зараз той одяг який мені не подобалася, для мене найулюбленіший” – зазначила Наталя з посмішкою.

Телеведуча поділилася специфікою роботи в кадрі, можливостями впливати на аудиторію, лайфхаками як сприймати критику спокійно ” Критика є завжди, тому сприймайте її, але не перебільшуйте значення, бо тоді можете загубити себе”- відповіла Спікер на питання студентів.

Зустріч подарувала позитивні враження, надихнула на роботу та віру в Перемогу.