НОВИНИ ННІФіЖ: День відкритих дверей та урочисте відкриття “Інтеграційної школи імені В.І. Вернадського

4 листопада 2023 року в приміщенні Навчально-наукового інституту філології та журналістики Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського відбувся День відкритих дверей та урочисте  відкриття “Інтеграційної школи імені В.І. Вернадського.

До участі у заході приєдналися педагоги ІТА ЮН-ПРЕС Олеся Катрич і Сташко Жанна зі своїми вихованцями.

Завідувачка кафедри слов’янської та романо-германської філології Ольга Шарагіна, завідувачка кафедри слов’янської філології Афізе Емірамзаєва, завідувачка кафедри журналістики Анжеліка Досенко та кандидатка філологічних  наук, доцентка кафедри журналістики  Мирослава Малиш, презентували майбутнім абітурієнтам та учням  «Інтеграційної школи імені В.І. Вернадського» переваги навчання в Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського.

Телережисер і сценарист Сергій Наталушко та режисер і телепродюсер Костянтин Шамін, як тренери медіашколи, надали  учасникам детальну інформацію стосовно підготовчих курсів “Інтеграційної школи імені В.І. Вернадського”, проведення медіа-тренінгів та практичних воркшопів із метою розвитку креативності у здобувачів освіти.

Проведення практичних воркшопів під керівництвом тренерів  надзвичайно підбадьорило учасників заходу та допомогло розкрити їх творчі здібності.