НОВИНИ ННІФіЖ: Міжнародна співпраця: нові плани

З 05 до 30 листопада починається освітній курс «Міжнародне право», який буде проведений кафедрою журналістики Навчально-наукового Інституту філології та журналістики Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського  та Коледжем Northwest Університету Техаса.

Професор Бреня Бучальскі та  доцент Інституту філології та журналістики Юксель Гаяна розповідатимуть  студентам про особливості міжнародно права та висвітлення такої складної тематики в ЗМІ. Курс складається з 4 лекцій та практичного сумісного завдання, які студенти виконають в групах. Курс є частиною системи міжнародного співробітництва Coil Collaboration.
В програмі беруть участь студенти 2 курс спеціальності «Журналістика» ТНУ імені В.І.Вернадського та студенти – правоведи Коледжу Northwest Техаського університету.