НОВИНИ ННІФіЖ: Мова — сила нації

Сьогодні 27 листопада всю Україну об’єднує традиція написання Радіо диктанту національної єдності. Викладачі та студенти Таврійського національного університету імені Володимира Вернадського також взяли участь у написанні диктанту, який об’єднує симфонію сердець в любові до України.

Пам’ятати про криваву  боротьбу за мову це — обов’язок кожного українця. Варто знати, що для збереження мови видатні діячі української культури жертвували щасливим життям,усвідомлюючи,що доки жива мова — жива нація,саме тому перед початком диктанту присутні продивилися фільм про Василя Стуса.

Отримавши незабутні враження від перегляду, присутні почали писати диктант,який був присвячений рідній ненці. Диктант став лише початком насиченого дня в університеті. Для підтримки загального флешмобу до університету завітали почесні гості: Михайло Іванович Непран та Сергій Єремеко. Вони не тільки підтримали спільноту університету у написанні диктанту, а й поділилися цінним досвідом з журналістами – початківцями. Пан Сергій екс
шеф – редактор рубрики “Вікна.Новини”, екс-журналіст телеканалу “1+1”, нині журналіст телеканалу СТБ розповідав про свій досвід роботи у сфері тележурналістики і радо відповідав на питання аудиторії. Спікер наголосив на важливості досвіду у будь-якій роботі та був радий поділитися своїм досвідом.

Перший віце‐президент Торгово- промислової палати України не тільки поділився своїми досвідом у галузі економічної журналістики, а продемонстрував як відбувається робота експерта у прямому етері. Досвід про нові економічні шляхи України стане у нагоді не тільки журналістам, а й спеціалістам інших спеціальностей.

Протягом зустрічі студентство отримало купу позитивних емоцій і корисного досвіду.

Анастасія Сапель.