НОВИНИ ННІФіЖ: Оксана Скрипник: «Освіта журналіста – крута база для роботи у будь-якій сфері»

Днями у Таврійському національному університеті імені В.І.Вернадського відбулася зустріч завідувачки сектору комунікації з громадськістю Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Оксани Скрипник зі студентами спеціальності «Журналістика». Гостя розповіла про особливості роботи в PR-cтруктурі, де набувала досвіду роботи, як зуміла поєднати фах журналіста з юридичною діяльністю. Цінною була й розповідь про функції, роль підрозділів системи юстиції.

PR-фахівці у державному органі – це люди, які орієнтується у всіх напрямах його роботи. Зокрема, у віданні Міністерства юстиції – реєстрація народження, шлюбу, смерті, заповіту і багато іншого. Про ці аспекти роботи Оксана говорить так: «Супроводжуємо людей у житті і трішки після…» Як державний орган міністерство  формує  політику поваги до прав, свобод людини, захисту всього  українського. Спікерка зазначила, що з початком повномасштабної війни у діяльності відомства значно змінилися підходи до роботи, але вони залишилися орієнтовані саме на людей.

Цікаво було дізнатися, що спочатку Оксана Скрипник  виявила себе як журналіст в низці медіа.  З 2017 року працює в державних органах  у сфері PR, де знайшла себе як кваліфікованого спеціаліста, в чому допомогла й журналістська підготовка. «Освіта журналіста – це крута база для того, щоб  працювати у будь-якій сфері. Журналісти – це, перш за все, люди профілю».

Зустріч була дійсно цікавою та інформативною. Студенти ставили багато запитань, на які охоче відповідала спікерка. Обговорювали й професійні питання, як-от важливість ефективної комунікації, написання логічних, структурованих текстів. Зокрема у підготовці інформаційних повідомлень – дотримання правила перевернутої піраміди.

Особливо зацікавила  інформація від спікерки про можливість  стажування в державних органах після закінчення бакалаврату. Це буде добрим підгрунтям для підвищення професійного рівня після навчання в  університеті та підготовки на базах практики.

Єлизавета Халупенко