НОВИНИ ННІФіЖ: Творчий вечір Софії Майданської “Відкривши єдину істину буття…”

Хто ж така Софія Василівна Майданська? Це відома українська письменниця, авторка прозових, драматичних, публіцистичних творів. Вона створювала лібрето, писала музику та сценарії літературно-музичних вистав і фестивальних дійств, у 1979 році увійшла до Спілки письменників України.  Софія Василівна у своїх творах і сьогодні висвітлює важливі соціальні, культурні та історичні питання через призму особистих досвідів і спостережень.

У заході брали участь артисти Київських театрів: актриса театру і кіно Галина Стефанова, актриса театру і кіно, народна артистка України Валерія Чайковська, а також заслужений артист України, соліст Національного академічного оркестру народних інструментів України Тарас Столяр (бандура). На заході була присутня й Марія Матіос – відома українська письменниця.

Протягом цього чудового літературного вечора, який відбувався в затишній атмосфері, зібралися друзі та близькі знайомі Софії Майданської. Цей захід став не лише важливою подією для української літературної сцени, але й особистим спілкуванням з поетичною майстерністю та творчим доробком талановитої авторки

Упродовж вечора прозвучали чарівні вірші, поеми Софії Майданської, які вражали своєю емоційною глибиною та майстерністю мовного лету. Кожен вірш, як окрема мелодія, зачаровував слухачів своєю красою та виразністю образів.

Знайомі та друзі письменниці ділилися не лише її творчістю, але й спогадами, враженнями та історіями з її життя, які розкривали неймовірну глибину та багатогранність особистості Софії Майданської. Кожна з цих історій відкривала нові аспекти її таланту та принципового ставлення до світу.
А сама Софія Майданська розповідала аудиторії про своє життя з великою відвертістю та теплом. Вона віддавала шану своєму корінню, згадувала дідуся та близьких, надихаючи всіх присутніх своєю життєвою мудрістю та теплом людського серця

У цій неповторній атмосфері духовного єднання у творчості кожен момент був наповнений особливим значенням та внутрішньою гармонією. Літературний вечір Софії Майданської став надзвичайною подією, яка залишиться в серцях усіх присутніх на довгі роки, нагадуючи про величезне значення літературної спадщини та духовного зв’язку між поколіннями.

Крім того, на цьому літературному вечорі також були присутні студентки 4 курсу кафедри слов’янської та романо-германської філології ТНУ, які активно вивчають сучасну українську літературу. Їхня участь у заході відображає не лише зацікавленість молодого покоління в літературному діалозі, а й важливість сприяння розвитку та популяризації сучасної української літератури серед молоді.

Національний музей літератури України