НОВИНИ ННІФіЖ: Український Крим: 10 років окупації. Круглий стіл в стінах Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського

20 лютого у залі Вченої ради Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відбувся круглий стіл присвячений річниці  окупації Криму.  До заходу долучилось понад 120 учасників онлайн, спікери з 8 країн світу, серед яких США, Бразилія, Туреччина, Канада, Польща, Румунія, Італія,а також представники медіа, громадських організацій та Кримської платформи, представники Меджлісу кримськотатарського народу. Серед запрошених: Ільмі УМЕРОВ, Андрій ЩЕКУН, Сергій КОВАЛЬСЬКИЙ та інші.

Вітальне слово взяв  ректор Університету Валерій БОРТНЯК, далі учасників привітала Наталія КУЩ (директорка Навчально-наукового інституту філології та журналістики), а також, Анжеліка ДОСЕНКО (завідувачка кафедри журналістики).

Зустріч модерувала кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри журналістики ТНУ Гаяна ЮКСЕЛЬ. Говорили про питання реінтеграції та деокупації Криму, про роль та долю національних менших, історичні етапи повернення кримських татар до Криму в часи СРСР та подальшу долю народу.  Підняті питання були актуальними, болючими та такими, що потребують подальшої роботи і висвітлення.