Співпраця зі стейкхолдерами кафедри інженерних систем та технологій

Стейкхолдери

Кафедра інженерних систем та технологій в умовах інтенсивного розвитку і реформування системи освіти України вибудовує  взаємодію  зі  стейкхолдерами  та  налагоджує зв’язки між навчальним закладом та потенційними роботодавцями, випускниками, академічною спільнотою. Викладачі кафедри  активно співпрацюють із науковими установами, організаціями, асоціаціями, органами місцевого самоврядування. Спільно проводяться семінари, організуються екскурсії, навчальні та виробничі практики,  проходять стажування викладачі кафедри і здобувачі вищої освіти. 

Співпраця з картонно-паперовим комбінатом

З метою залучення роботодавців-практиків до підготовки фахівців та розвитку бакалаврської освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Екологізація промисловості та економіка замкненого циклу»  та магістерської освітньої програми “Автоматизоване управління технологічними процесами»” постійно проводяться екскурсії, зустрічі, заняття, з представниками та працівниками  картонно-паперового комбіната..  Представники підприємства діляться власним досвідом, мотивуючи студентів до саморозвитку та реалізації своїх цілей у професійній сфері. 

З метою розвитку освітніх програм та залучення представників місцевої влади до підготовки фахівців, кафедра активно співпрацює з Київською  міською державною адміністрацією та Науково-дослідним інститутом соціально-економічного розвитку міста у сфері перспектив створення спільних наукових проєктів у межах столичного мегаполісу.

Співпраця з Водно-інформаційним центром

Викладачі  та здобувачі вищої освіти кафедри активно співпрацюють з Водно-інформаційним центром, на базі якого проходять навчальні та виробничі практики студенти спеціальності 101 «Екологія», 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка»

   Були присутні здобувачі першого, другого і третього курсів навчання, завідувач аспірантурою та докторантурою ТНУ ім. В.І. Вернадського Добрянська Н.В., в.о. завідувача кафедри Дробот О.В., директор інституту Губарєв С.В. та викладачі кафедри.

  Відбулося обговорення питань оновлення ОНП, обговорення навчальних стратегій з точки зору студентоцентрованого навчання здобувачів, можливості сучасних наукових психологічних досліджень в Україні. Професор Верголяс М.Р. докладно розповіла про дослідницьку науково-практичну діяльність лабораторії, розкрила важливість сучасних наукових проектів, їх практичного застосування у сфері  фізичної, психологічної реабілітації військовослужбовців, стратегічно важливі наукові теми які потребують розроблення. Аспірантами було наголошено про важливість швидкого втілення у практику створюваних ними комплексних програм з соціальної та психологічної реабілітації, формувальних, психокорекційних програм, апробованих авторських методик.

  Учасниками зустрічі відмічалася чудова атмосфера професійного спілкування, обміну науковим і практичним досвідом, де проговорювалося багато цікавих питань наукового сьогодення, покращення майбутнього наших людей і нашої України.