Співпраця зі стейкхолдерами кафедри журналістики
Майбутні медівники відвідали лекцію про політичну журналістику
27.11.2024 р.
Власник компанії «Daitex Software» та голова ГО «Центр цифрових досліджень» Максим Макаренко розповів студентам про особливості політичної журналістики. Зустріч відбулася 27 листопада у Музеї Трипільської культури Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.
Максим Макаренко розповів студентам про специфіку діяльності компанії «Daitex Software», можливості для професійного становлення й набуття практики, поділився власним досвідом щодо важливості цифрових досліджень у формуванні суспільної думки. Спікер наголосив на рисах сучасного політичного процесу, діяльності пропаганди та цінності журналістів на прикладі кейсів про Анну Політовську, Бенджаміна Франкліна, Джозефа Пулітцера, Барбару Уолтерс та інших.
«На мою думку, якщо журналіст вважає, що він має цінність для держави, то попри все має розповідати правду, зберігаючи своє життя…», – говорить фахівець.
Максим зауважив, що журналісти можуть продатись пропаганді, або висвітлювати правду, але ризик постраждати від політичного удару збільшений втричі.
Студенти захоплено слухали розповідь, відповідали на запитання, аналізували інформацію. Враженням поділилася студентка-журналістка другого курсу Анастасія Секретова:
– Узагалі, мені як майбутній журналістці, було дуже цікаво слухати лекцію. Добре коли не тільки розповідають історію політичної журналістики, а ще й проводять взаємодію зі студентами. Інформація була дуже влучно дібрана, не перенасичена текстом. Навіть замислююсь піти на практику в цій сфері.
Як успішно просувати комунікаційні меседжі у медіа: приклад діджитал-медіа
31.10.2024 р.
На лекцію студенти Таврійського університету були запрошені нашими стейкхоледарми – Державнии податковим університетом.
Лекція зібрала численну аудиторію, яка активно брала участь у дискусії, ставила питання про виклики і можливості сучасних цифрових медіа.
Емілія Дєнєжна підкреслила, що успішне просування меседжів у діджитал-медіа залежить не тільки від якості контенту, але й від розуміння потреб аудиторії та гнучкості у використанні сучасних інструментів і технологій.
Конструктивна зустріч зі стейкхолдерами спеціальності “061 Журналістика”
25.10.2024 р.
Ворк-шоп “Сучасний Крим” та зустріч з Імраном Усеїновим
18.10.2024 р.
У межах Кримського форуму на журналістському ворк-шопі “Сучасний Крим” відбулася зустріч з Імраном Усеїновим, керівником проєкту QIRIM.MEDIА.
Проблеми, які порушували на заході, були сфокусовані на:
- інформаційній війні на окупованих територіях, зокрема Криму;
- національній дискримінації корінних народів Криму;
- мовній політиці двох народів;
- плані дій після деокупації східних регіонів України та Кримського півострову.
Відбулась гостьова лекція від журналістики, редакторки, ведучої телеканалу Freedom Асі Клітної
14.10.2024
Телеканал “Прямий” – занурення у процес виробництва новин
10.11.2024
10 листопада студенти кафедри журналістики разом із завідувачкою кафедри Анжелікою Досенко відвідали телеканал “Прямий”. Під час екскурсії студенти мали змогу :
– зануритися у процес виробництва новин,
– побачити специфіку роботи прямого ефіру,
– поспілкуватись з випусковий редактором Віталієм Захаровим.
В. Захаров – стейкхоледар ОП “Журналістика”, який плідно співпрацює з кафедрою – читає гостьові лекції, запрошує на екскурсії, дає безцінні поради щодо покращення якості освіти. Атмосфера роботи та особливості практичного боку майбутньої професії – справили на студентів не аби яке враження, дякуємо за можливість.
Захід, присвячений темі військової журналістики
18.09.2024
Студенти-журналісти відвідали «Радіо М»
13.03.2024
Відбулося обговорення ОП “061 Журналістика” разом зі стейкхолдерами
21.02.2024