014 Середня освіта. Історія, правознавство

014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ІСТОРІЯ,
ПРАВОЗНАВСТВО)

«Шкільні вчителі мають владу, про яку прем’єр- міністри можуть тільки мріяти»

(У. Черчіль).

Людські професії діляться на категорії, які передбачають роботу або з технікою, або з природою, або з людиною. Якщо Вас приваблює робота з людьми, сфера міжособистісних стосунків, спілкування з окремим співрозмовником чи з колективом, можливість ділитися своїми думками з аудиторією – на Вас чекає спеціальність «Середня освіта (історія та правознавство)».

Колектив кафедри філософії та історії ТНУ налаштований на формування у майбутніх вчителів, разом з усіма необхідними компетентностями, високого рівня креативності. Велика увага приділяється практичній підготовці, де студент переконується у власних можливостях та компетентностях, отримує задоволення від перших успіхів і починає аналізувати невдачі. Очевидним є і той факт, що педагогічна практика активізує до навчальної роботи навіть тих студентів, які не особливо прагнуть в подальшому працювати учителями. Це зумовлене яскравим виявом важливості педагогічної освіти.

Підготовка учителів на кафедрі та в університеті в цілому орієнтується на дієві та інноваційні методи роботи в школі, на заміну старих методів та заміну їх активними методами навчання. Ми намагаємося стимулювати під час навчання у Таврійському національному університеті уміння і бажання майбутніх викладачів застосовувати всі новітні засоби трансляції інформації.

Кваліфікація викладача історії та правознавства забезпечує гарантоване працевлаштування. Крім того, якісна гуманітарна підготовка дозволяє реалізувати себе в інших галузях – в державному управлінні, в громадській та політичній діяльності, культурній сфері, в науці.

Випускники факультету працюють викладачами вищих навчальних закладів, учителями в середніх школах, гімназіях, ліцеях, співробітниками науково-дослідних інститутів, музеїв, архівів. Багато наших випускників стали відомими державними діячами.