033 Філософія

 033 «ФІЛОСОФІЯ»

 

Обравши філософію, Ви отримаєте практичну можливість оволодіти всіма вимірами мистецтва філософа, набути вправності у логіці, розвинути свої аналітичні здібності, навчитися визначати вартість людських цінностей, оволодієте іноземними мовами (європейськими і східними), створювати власні філософські, літературні та науково-популярні тексти.

 

Філософія – це Ваш доленосний шанс стати відомим вченим, науковцем, викладачем, державним діячем, політичним експертом, вправним менеджером, високооплачуваним аналітиком, спеціалістом з теорії та історії релігії, фахівцем у царині футурології і прогностики.

 

Вивчаючи з нами філософію Ви зможете передбачати глобальні зміни життя людства на рівні цивілізації і нації у найближчому та далекому майбутньому. Ви оволодієте практичними навичками пояснювати теперішнє України і світу, розуміти основні тенденції світового розвитку.

 

Навчальний процес Навчально-наукового гуманітарного інституту постійно оновлюється з застосуванням сучасних технічних засобів та комп’ютерних технологій. Інститут має наукові зв’язки із закордонними навчальними закладами та науковими установами в яких студенти отримають можливість пройти стажування.

 

Студентам надається можливість проживання в гуртожитку та проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу за контрактом. В університеті створені всі умови для заняттями студентами спортом для покращення стану свого фізичного здоров’я та морального духу.

 

Всі студенти, які навчатимуться за спеціальністю 033 Філософія, отримають висококваліфіковану підготовку за фахом і перспективу вступу до магістратури за обраною спеціальністю, забезпечать собі достойне працевлаштування в Україні та за кордоном.

 

Кафедра філософії та історії Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського – це шанс Вашої долі, яким Ви маєте скористатися!