231 Соціальна робота

Галузь знань: 23«Соціальна робота»
спеціальність: 231 «Соціальна робота»

ПРОГРАМА ГОТУЄ СПЕЦІАЛІСТІВ

для сфери діяльності, пов’язаної з вирішенням завдань:

• Робота у центрах соціальних служб; державних установах, які забезпечують надання соціальних послуг, соціальну підтримку та допомогу вразливим групам населення, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати; громадських організаціях, діяльність яких пов’язана із наданням соціальних послуг.
  • Соціально-педагогічна діяльність, планування виховного процесу, позашкільна робота.
  • Залучення до розробки та реалізації соціальних проєктів і здійснення управлінням їх окремих складових.

Навчально-наукова, практична діяльність для здобувача:

В рамках роботи гуртків «Psyvitamin», «Надія» та «Катарсис» здобувачі займаються сучасними дослідженнями в галузі психологічних знань.

Проходження практики для здобуття практичних знань у польових умовах відбувається на базі Центрів психологічної допомоги різних напрямків, в Центрах адиктології, в закладах для дітей з особливими потребами, постраждалих від домашнього насильства, робота з постковідними станами, Реабілітаційні центри по роботі з психологічними травмами, ПТСР, панічними атаками внаслідок життєвих обставин.

Здобувачі приймають активну участь у науковій роботі кафедри, університету.

• Участь студентів в олімпіадах
  • Участь студентів у конкурсах
  • Стипендіальна програма «3ABTPA.UA»
  • Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
  • Наукові заходи, що проводились протягом року кафедрою за участю студентів
  • конференції,
  • семінари,
  • круглі столи тощо)
  • Залучення студентів та молодих учених до міжнародних програм та програм по обміну

Студентське життя

На базі університету працюють спортивні та творчі гуртки. Активно працює студентське самоврядування.

Може працювати:

• соціальним працівником;
  • фахівцем з аналізу ринку праці;
  • фахівцем із соціальної допомоги вдома;
  • фахівцем із соціальної роботи;
  • асистентом вихователя по соціальній роботі з дітьми-інвалідами:
  • асистентом вчителя-логопеда (соціальне обслуговування):
  • інструктором з трудової адаптації:
  • фахівцем з вирішення конфліктів (побутова сфера);
  • фахівцем з інтерв’ювання:

-працівником з режиму (у спеціальних та спеціалізованих закладах, центрах, школах, училищах, притулках тощо)