ПРИВІТАННЯ КОЛЕКТИВУ З НАГОДИ 101-ОЇ РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ

Щиро вітаю професорсько-викладацький колектив, співробітників та студентів з нашим спільним святом – 101-ою річницею заснування Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського! Наш університет має славну історію. Це історія України від Революції 1917-го року до Революції гідності 2014-го року та сьогодення.

Ми велика дружна родина. Люблячи свій університет, служачи йому, покращуючи його, ми робимо кращою всю Україну. Тому всім бажаю миру, міцного здоров’я, взаєморозуміння, злагоди і зростання!

Нехай кожен день, проведений в рідному університеті, наповнює Ваші серця втіхою і натхненням. Нехай завжди у Вас знаходяться сили і впевненість для підкорення намічених вершин та новітніх наукових відкриттів. Чудових Вам можливостей і плідної роботи, веселих посмішок і вірних товаришів!

Володимир Казарін