СТУДЕНТИ ГУМАНІТАРНОГО ІНСТИТУТУ В МУЗЕЇ «РОЗРИТА МОГИЛА»

9 жовтня 2018 року виповнювалося 175 років відтоді, як 29-тирічний Тарас Шевченко, вражений тим, що російські солдати розкопували біля м. Березань курган, написав зухвалого вірша, спрямованого проти царизму Росії, який назвав «Розрита могила». 9 жовтня 2018 р. в музеї та історико-меморіальному заповіднику «Розрита могила» вся прогресивна громадськість України вшановувала пам’ять Великого Кобзаря та його Великого твору. В цій акції участь взяли і студенти Навчально-наукового гуманітарного інституту. Студенти-історики мали можливість також познайомитися з почесною мешканкою міста, 96-річною Галиною  Леонідівна Рих, яка й досі керує цим музеєм. Там, гості мали можливість почути вірші великого Кобзаря і послухати пісні,а в кінці заходу всіх накормили смачним кулішем. Наші студенти залишилися в захваті,та ще довго будуть згадувати цей захід та поїздку до цього музею та до «Розритої могили» в м. Березань.