СТУДЕНТИ ТНУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ

Журналісти Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського представляли університет на 17-му Міжнародному фестивалі-конкурсі “Прес-весна на Дніпровських схилах”, який проходив у Київському палаці дітей та юнацтва з 17 по 19 травня.
Фестиваль відвідала молодь з 17-ти областей України та з 7-ми європейських країн: Білорусі, Словаччини, Словенії, Нідерландів, Франції, Польщі та Чехії.
Журналісти знайомили присутніх з діяльністю Таврійського національного університету, а детальніше – з Інститутом філології та журналістики, особливостями навчання в ньому за спеціальністю «журналістика».
Студенти-журналісти поділилися досвідом з абітурієнтами та закликали вступати до Таврійського національного університету, адже саме у нас найкраща атмосфера, викладачі та студенти!

Карина Храмченко