ТНУ – ІНІЦІАТОР ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ КИЇВСЬКОЇ ВУЛИЦІ

Наприкінці грудня минулого року Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського звернувся з проханням до Київської міської державної адміністрації щодо перейменування однієї з київських вулиць. Університет запропонував надати імя всесвітньо відомого поета, перекладача і літературного критика Осипа Мандельштама, життя якого було тісно повязане з Києвом, вулиці Крайній. Ця вулиця розташована у Деснянському районі, у житловому масиві Вигурівщина-Троєщина і протягнулась віл вулиці Братиславської до перехрестя вулиць Сержа Лифаря, Меліоративної та Пухівської.

Департамент суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації повідомив, що питання перейменування вулиці Крайньої на вулицю Осипа Мандельштама включено до порядку денного чергового засідання Комісії з перейменувань.