ЗАПРОШУЄМО НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

ТАВРІЙСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО
ЗАПРОШУЄ

на підготовчі курси випускників загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних закладів І-ІІ рівнів акредитації з метою ґрунтовної профорієнтаційної підготовки, яка дозволяє прийняти усвідомлене рішення щодо вибору майбутньої професійної діяльності.

Слухачам курсів надається висококваліфікована допомога у підготовці до складання ЗНО відповідно до програм незалежного тестування 2020 року з таких дисциплін:

• Українська мова та література
  • Історія України
  • Англійська мова
  • Біологія
  • Географія

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ:

• навчання в групах вихідного дня (субота);
  • заняття на базі університету*;
  • вибір дисциплін згідно обраного фаху*;
  • пільги при вступі*.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ – з 2вересня 2019 р.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ – з 19 жовтня 2019 р.

Реєстрація на курси: ссилка на курси

Для зарахування необхідно подати:копію паспорта чи свідоцтва про народження та 2 фотокартки.

Вартість навчання залежить від кількості вибраних дисциплін в межах від 700 грн. за місяць*.

*Детальну інформацію можна дізнатися за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна (Івана Кудрі), 33, каб. 301 або за телефоном: 529-57-67