7 липня 2023 року в Таврійському національному університеті імені В.І.Вернадського відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-бакалаврам 2023 року.
Із традиційним привітанням виступив проректор з науково-педагогічної діяльності та інноваційного розвитку – Бессараб Олександр Володимирович, який разом з директорами ННІ Університету вручив дипломи випускникам.
У вітальній промові проректора прозвучали теплі слова привітання випускникам з першим важливим досягненням – здобуттям диплома бакалавра, відзначив, що цей шлях був досить складним через карантинні обмеження та війну, та висловив побажання: «Не зважаючи ні на що, не зупиняйтеся на досягнутому, впевнено крокуйте вперед, підкорюйте нові вершини!» Музичний подарунок від Академіі мистецтв імені С. С. Прокоф’єва Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського , який додав святковості та величі церемоніі вручення дипломів, прозвучав у виконанні викладачів Ольги Марченко та Владислава Мокрицького, студента академіі Єрофея Бондаренко. Витончені музичні виступи залишили незабутні враження в серцях всіх присутніх. Найтепліші слова подяки всьому науково-педагогічному складу та співробітникам Таврійського від імені усіх випускників висловили найкращі студенти-активісти Університету. Урочистості з нагоди свята пройшли в теплій невимушеній атмосфері, були обійми, посмішки та почуття радості. Попри війну, попри виклики – ми сьогодні разом! Дякуємо Збройним Силам Украіни!
Бажаємо Вам, дорогі випускники, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім’я Перемоги, відновлення та процвітання України!
Запрошуємо всіх випускників до подальшого навчання у магістратурі нашого Університету.
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/2-1.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_9421.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707150221_IMG_8469-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707142916_IMG_8204-1-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707143912_IMG_8228-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707143917_IMG_8231-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707143241_IMG_8207-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707161432_IMG_9265-683x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707162125_IMG_9375-683x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707142542_IMG_8199-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707160749_IMG_9217-1-1024x761.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707160934_IMG_9223-683x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707152451_IMG_8791-683x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707151601_IMG_8687-e1701947997511-1024x571.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707162222_IMG_9383-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707152116_IMG_8768-754x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707154417_IMG_9038-683x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707153001_IMG_8879-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707161858_IMG_9336-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707152659_IMG_8828-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707152611_IMG_8814-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707151901_IMG_8730-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707144154_IMG_8251-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707144855_IMG_8304-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707144838_IMG_8300-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707162652_IMG_9463-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707145356_IMG_8348-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707150228_IMG_8472-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707145845_IMG_8407-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/4-1-1024x721.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707160424_IMG_9200-1-723x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_9584-683x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707160207_IMG_9155-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707151430_IMG_8680-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707161929_IMG_9343.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707151242_IMG_8659-1-1024x687.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707151731_IMG_8707-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707151714_IMG_8704-1024x683.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_9448-1.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230707151349_IMG_8667-683x1024.jpg)
![](https://tnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/12-683x1024.jpg)