КІБЕРПРОСТІР ПІД ЗАХИСТОМ НАШОЇ КІБЕРПОЛІЦІЇ

Війна триває, країна-агресор продовжує інформаційну війну та створює різні схеми шахрайства. Кіберпростір під захистом нашої Кіберполіції. Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського долучається до естафети інформування і хоче убезпечити нашу Університетську родину та наших вступників. Кіберполіція наголошує, що Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою. Пам’ятайте, ваша безпека важлива, бо все в ваших руках! Поширте ці правила серед своїх друзів і рідних, щоб захистити їх від шахраїв. Разом ми можемо стати недосяжними для злочинців! Прості правила безпеки можуть убезпечити вас та ваших рідних від шахрайства та врятувати вам життя! Бережіть себе та своїх рідних!

За матеріалами – Департаменту кіберполіції Національної поліції України