10 БЕРЕЗНЯ У КИЄВІ НА БАЗІ ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.І. ВЕРНАДСЬКОГО КОМАНДОЮ СПЕЦІАЛІСТІВ АСОЦІАЦІЇ UCM ITALY, БУЛО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ЗА ПРОГРАМОЮ КУРСУ “КУЛЬТУРА ПРИГОТУВАННЯ ТА ПОДАЧІ ТРАДИЦІЙНИХ ІТАЛІЙСЬКИХ СТРАВ”

10 березня у Києві на базі Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського командою спеціалістів Асоціації UCM Italy, було проведено один з перших майстер-класів за програмою курсу “Культура приготування та подачі традиційних італійських страв”.

Учасники проекту, що були присутні під час майстер класу, переймали не лише професійні навички за обраною вакансією, а також мали змогу поспілкуватися з носієм італійської мови, президентом Асоціації UCM Italy – Paolo Brescia.

Усі набуті знання та навички на майстер-класах, вже зовсім скоро знадобляться студентам для успішного проходження літньої практики в Італії, в рамках проекту EuroEst 2023!