15 БЕРЕЗНЯ БІБЛІОТЕКА ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ “УКРАЇНА І КРИМ. ТИСЯЧОЛІТНІ ЗВ’ЯЗКИ”

15 березня бібліотека Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського в особі директорки бібліотеки Ольги Костенко взяла участь у круглому столі “Україна і Крим. Тисячолітні зв’язки”, який проходив в Науковій бібліотеці Державного податкового університету м. Ірпінь.
Мета заходу – привернути увагу громадськості до проблем Криму, до цілісності території України. Формувати інституційну пам’ять про трагічні події в Криму 2014 року.
Учасниками круглого столу стали науковці, директори наукових бібліотек закладів вищої освіти, поети, журналісти.
Присутні ознайомилися з роботою Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського щодо спротиву окупації Криму на освітньому фронті.