12 ЛИПНЯ 2022 Р. ТАВРІЙСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО УКОЛАВ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ ГУМАНІТАРНОГО ТА ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ «КОЛО»

В умовах воєнного стану, надання допомоги населенню України, у зв’язку з військовою агресією РФ, є завданням не лише державних органів, але й усього суспільства в цілому.
     Враховуючи, що реалізація благодійних програм потребує залучення більш широкого кола організацій, 12 липня 2022р. Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського уколав Меморандум про співпрацю у сфері гуманітарного та волонтерського руху з Благодійним фондом «Коло».
     Основною метою укладання цього документу є взаємодія сторін щодо  створення сприятливих умов для збору, доставки та подальшого розподілу гуманітарної допомоги, а також для популяризації благодійних проектів в Україні.

Нагадуємо, що на базі Університету працює штаб гуманітарної допомоги.