25 СІЧНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання положень частини 5 статті 34 Закону України «Про вищу освіту» 25 січня 2024 року о 12 годині в приміщенні актового залу за адресою м. Київ, вул. Джона Маккейна, 33 відбудеться конференція трудового колективу Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

Реєстрація делегатів конференції буде проведена 25 січня 2024 року в період з 11 год до 11 год 45 хв у фойє актового залу.

Радою трудового колективу Університету запропоновано проект порядку денного конференції:

1. Щорічний звіт ректора Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського за 2023 рік.
  2. Обговорення пропозиції Міністерства освіти і науки України щодо реорганізації Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.
  3. Про стан виконання умов колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського на 2021 – 2024 роки.
  4. Різне.