ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОДІЮ МІЖ УПРАВЛІННЯМ ТУРИЗМУ ТА ПРОМОЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, КИЇВСЬКИМ ЦЕНТРОМ РОЗВИТКУ ТА ТУРИЗМУ ТА ТАВРІЙСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ В.І. ВЕРНАДСЬКОГО

19 січня 2024 року підписано Меморандум про взаємодію між Управлінням туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київського міської державної адміністрації), комунальним некомерційним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київським центром розвитку та туризму» та «Таврійським національним університетом імені В.І. Вернадського».

Учасники:

Начальник Управління туризму та промоцій КМДА – Марина Радова ;

Директор Київського центру розвитку туризму –  Ірина Дунас;

Ректор Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського – Валерій Бортняк;

Директор  Навчально – наукового інституту управління, економіки та природокористування  – Володимир Горник;

Завідувачка кафедри філософії та історії – Зореслава Захожай.

Зазначимо, метою меморандуму є консолідація зусиль для реалізації спільних заходів у сфері національно-патріотичного виховання відповідно до сучасних потреб суспільства, співробітництво в галузі туризму та екскурсійної справи, партнерство у створенні позитивного іміджу м. Києва.