26 ТРАВНЯ 2022 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО

26 травня 2022 року, незважаючина складну ситуацію в Україні, відбулася знакова подія для Таврійського  національного університету імені В. І. Вернадського  –  засідання  Наглядової ради університету. За  роки інсування Університету  в місті Києві з 2016  року – це було перше засідання Наглядової ради .

Оновлений  склад Наглядової  ради  очолив  Ігор Дідковський, філософ, фундатор науково-дослідного інституту «Nano Sapiens» .

В засіданні прийняли  активну участь члени Наглядової ради: голова Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров, генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв,  Герой України Станіслав Войтович,  директор видавництва “САМІТ-КНИГА”  Іван Степурін.

Під час засідання   голова та  члени наглядової ради спільно із  ректором університету Валерієм  Бортняком, проректорами  Олександром Бесарабом, Володимиром Ноженко та  представниками  навчально-наукових інститутів і структурних підрозділів університету   обговорили  актуальні  проблеми  та основні   стратегічні напрямки  розвитку університету,   перспективи взаємодії з міжнародними інституціями і зовнішніми інвесторами.

В центрі уваги   учасників засідання були   питання  розвитку науки через призму Криму та  відновлення в майбутньому діяльності  Університету  на  Кримському півострові.

Зустріч з членами Наглядової ради надала новий імпульс  для подальшої освітньо – наукової діяльності  та розвитку Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського в цілому.