НА КАФЕДРІ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ ВІДБУДЕТЬСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАФЕДРИ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ В ОНЛАЙН РЕЖИМІ

Шановні колеги!

Кафедра військової підготовки щиро вдячна Вам за плідну, щорічну співпрацю у профорієнтаційній роботі між нашими Вищими навчальними закладами. З метою проведення військово-професійної орієнтації молоді запрошуємо до вступу та навчання громадян України за програмою офіцерів запасу до кафедри Військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Більш детальну інформацію та прямі відповіді на питання можна буде отримати на кафедрі військової підготовки в день відкритих дверей, в режимі онлайн на платформі ZOOM

Шановні вступники та їх батьки!

На кафедрі військової підготовки відбудеться День відкритих дверей кафедри військової підготовки в онлайн режимі.

Тема: Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує на День відкритих дверей Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського

Час: 13 червня 2022 року о 15:00

Підключитися до конференції Zoom

Код доступу: ScU4uL

Запрошуємо всіх на зустріч!