ДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Ні для кого не секрет, що англійську мову вважають найпоширенішою мовою світу. Майже півтора мільярда людей нашої планети говорять англійською. Недарма в школах запровадили вивчення цієї мови з першого класу, адже в подальшому це допоможе вам спокійно подорожувати світом, вдало влаштуватися на роботу і знайти друзів з різних куточків нашої планети. Традиційно День англійської мови щорічно святкують 23 квітня починаючи з 2010 року. Цю дату було обрано не просто так, саме в цей день помер видатний англійський драматург Вільям Шекспір. Його твори входять до числа найбільш цінних зразків літературної спадщини світу. Саме Шекспіра вважають одним із засновників літературної англійської мови.

Цю подію святкують не тільки в країнах, де англійська мова є державною,  але й в інших куточках світу. Студенти інституту філології та журналістики Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського також не оминули такої нагоди. З самого ранку в нашому інституті панувала святкова атмосфера. Стіни було прикрашено плакатами з висловами відомих англійських письменників та діячів. Кожен присутній міг потанцювати під пісні улюблених американських ( і не тільки ) виконавців. Ну і звичайно ж не забули про смаколики. Для всіх студентів та викладачів влаштували фудкорт, де можна було поласувати улюбленими солодощами та випити чаю за справжніми англійськими традиціями.

Аліна Тисевич