ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Сьогодні, 30 квітня 2024 року, відбувся наш День відкритих дверей, який був сповнений енергії та позитивних емоцій!

Ми були раді вітати всіх відвідувачів у нашому Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського. Під час заходу студенти та викладачі з радістю представили наш навчальний заклад та всі можливості, які ми пропонуємо для отримання вищої освіти та розвитку кар’єри.

 

На початку заходу ведучі – студентки Ліза Халупенко та Діана Черепанова гостинно привітали всіх присутніх.

Музичний виступ студента Донецької державної музичної академії імені С.С. Прокоф’єва – Єрофея Бондаренко (скрипка) та абітурієнтки- Анастасії Жанько (фортепіано), залишив незабутні враження, відзначався вишуканістю та майстерністю, захоплюючи серця аудиторії чудовим виконанням «Лібертанго» Астор П’яццола.

 

Презентація за спеціальностями та майбутніми професіями, яку підготувала наша викладачка, Анжеліка Досенко. була інформативною, цікавою та дуже корисною для всіх, хто шукав відповіді на питання щодо вибору майбутньої професії та освіти.

 

Неабияку зацікавленість у молоді, що стимулював їх бажання отримати більше інформації про вступ та навчання в Київському фаховому коледжі міського господарства ТНУ імені В.І. Вернадського, справив приємне враження – виступ директора цього коледжу Маргарити Романової, яка акцентувала увагу на важливості правильного вибору майбутньої професії в контексті відбудови України.

 

Перегляд ролика про студентське життя під час заходу, показав, що наш університет – це не лише місце навчання, але й спільнота, де студенти мають змогу займатися різноманітними видами дозвілля, розвиватися у різних напрямках, а також знаходити нових друзів та однодумців.

 

Здатність відкрито ділитися своїм досвідом та знаннями – це одна з ключових рис справжнього університетського середовища. Поради та досвід, конструктивні відповіді на запитання стосовно нюансів вступної кампанії 2024 року, актуального попиту спеціальностей на ринку праці, особливостей навчального процесу, які надали представники академічної спільноти Таврійського під час зустрічі, безцінні для майбутніх студентів, які шукають своє місце в світі освіти та науки.

 

Від щирого серця дякуємо колегам та студентам за допомогу у підготовці та проведенні “Дня відкритих дверей в ТНУ” та за відданість нашому навчальному закладу!

Дякуємо всім, хто завітав до нас на День відкритих дверей! Найближчим часом ми плануємо ще багато цікавих заходів, тож слідкуйте за нашими новинами. Відкривайте світ можливостей разом з Таврійським!

 

Щодня, щохвилини дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, за новий день, за можливість працювати, навчатися, жити у вільній країні та вірити в Перемогу!