ІЗ 21 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ В МЕЖАХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЮВІЛЕЙНИХ ЗАХОДІВ ДО 300-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ МАРАФОН ЗАХОДІВ В ОНЛАЙН – ФОРМАТІ «СВІТ ЛОВИВ МЕНЕ, ТА НЕ СПІЙМАВ»

Шановні здобувачі та здобувачки вищої освіти!

Із 21 листопада 2022 року в межах Всеукраїнських ювілейних заходів до 300-річчя від дня народження великого українського філософа-містика, богослова, просвітителя-гуманіста, літератора, композитора та педагога Григорія Сковороди Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського розпочинає марафон заходів в онлайн – форматі  «Світ ловив мене, та не спіймав».

Передбачаються такі теми для обговорення:

• Григорій Сковорода – розповідь про життя та творчість мандрівного філософа та байкаря.
  • Літературна спадщина Григорія Сковороди та її сучасне прочитання.
  • Філософія Григорія Сковороди і духовне оновлення українського суспільства.

Запрошуємо всіх бажаючих, хто цікавиться творчістю та біографією Григорія Сковороди  поринути разом  у символічний  світ Сковороди, взяти участь у заходах. Слідкуйте за нашими анонсами у Facebook

ПЛАН ЗАХОДІВ

Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського

до 300-ї річниці від дня народження Григорія Сковороди

Бібліотека Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського підготувала книжкову експозицію «Світ ловив мене, та не спіймав» до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди.