КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ ПРОВОДИТЬ ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

До 100-річчя створення Таврійського національного університету

імені В.І.Вернадського

До Всеукраїнського Дня психолога

Кафедра психології та педагогіки Навчально-наукового гуманітарного інституту проводить тиждень психології

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ТИЖНЯ ПСИХОЛОГІЇ

Дата, час і місце проведення

Організатори, ведучі

Майстер-клас магістрантів для першокурсників «Розвиток емпатії»

Рептух Діана,

Коваль Олександр – магістранти

12. 00,

ауд.219

Тренінгове заняття «Ефективна комунікація» для студентів ІІІ курсу.

Бєлавіна Тетяна Іванівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки;

Дерев’янко Ірина Анатоліївна – старший викладач кафедри психології та педагогіки

15. 00 ауд.225

Кіноклуб.

Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд цікавого фільму, під час якого будуть проаналізовані прояви різних психологічних феноменів та механізми їх функціонування в нашому житті.

Костіна Тетяна Олександрівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки

12-00 ауд.225

Практичне заняття «Психотерапевтичний альянс» (Александровська  Катерина – психотерапевт, засновник  Neurocracy)

Османова Алімє Маметівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки

ауд.225

Лекція для студентів старших курсів «Базові інструменти психотерапії»  (Бояршинова Катерина Іванівна – віце-президент Національної психологічної асоціації, президент Незалежної асоціації психологів)

Маслянікова Ірина Вікторівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки

ауд.225

Лекція для науково-педагогічних працівників на тему «Професійне вигорання та шляхи його запобігання»

Виноградова Вікторія Євгенівна – завідувач кафедри психології та педагогіки, кандидат психологічних наук, доцент

ауд.219

Психологічний практикум для студентів всіх спеціальностей «Пізнай самого себе»

Юрченко Віктор Іванович – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки

П’ятниця

Хол 2-го поверху

Психологічний квест для студентів всіх спеціальностей. Зустріч у холі 2-го поверху. Запрошуються активні команди складом по 4 учасника. Пориньте у захоплюючий світ психології та випробуйте свою кмітливість та винахідливість!

Протягом усього тижня для Вас працює:

1. Куточок психологічного розвантаження. Попіклуйтеся про своє психологічне здоров’я! Підходьте на перервах між парами та знімайте накопичене напруження та стрес. Студенти 4-го курсу спеціальності «Психологія».
  2. Конкурс настінних газет студентів усіх груп спеціальності «Психологія» і «Соціальна робота» на  найцікавіші психологічні теми.

Беріть активну участь у заходах Тижня психології та переконайтеся –

ПСИХОЛОГІЯ – це смачно!