КОМАНДУВАЧ СИЛ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЗСУ ВИСЛОВИВ ВДЯЧНІСТЬ РЕКТОРУ ТАВРІЙСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. І. ВЕРНАДСЬКОГО ЗА НАДАНУ ПІДТРИМКУ

З початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України 24 лютого Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського всебічно підтримував Збройні Сили України, в тому числі надаючи приміщення для перебування Сил територіальної оборони ЗСУ. Командувач Сил територіальної оборони ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра висловив вдячність Університету за надану підтримку.

В свою чергу, Сили територіальної оборони ЗСУ виконали взяті на себе зобов’язання і вивільнили приміщення навчального закладу до початку навчального процесу.