КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

В 220 аудиторії 14 травня 2023 року було проведено засідання круглого столу на тему: «Протидії корупції в умовах воєнного стану». На заході були присутні представники Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, Київського фахового коледжу міського господарства, Університету сучасних знань та д.ю.н., с.н.с. Криворучко Лариса Сергіївна. Обговорювалися питання:

Посилення прозорості: Умови воєнного стану можуть викликати більше спроб приховати корупційні схеми через загальний хаос та відсутність нормального контролю. Учасники обговорення можуть підкреслити важливість забезпечення прозорості та доступу до інформації про видатки та угоди, пов’язані з воєнним станом.

Запровадження механізмів моніторингу: Важливо розробити та впровадити механізми незалежного моніторингу за витратами, закупками та іншими корупційними ризиками під час воєнного стану. Це може забезпечити ефективність використання ресурсів та запобігання зловживанням.

Співпраця з міжнародними партнерами: Учасники обговорення підкреслили важливість співпраці з міжнародними організаціями та партнерами для обміну досвідом та підтримки в боротьбі з корупцією під час воєнного стану.

Громадський контроль: Залучення громадськості до моніторингу та звітності може виявитися ефективним інструментом у запобіганні корупції в умовах воєнного стану.

Відповідальність: Обговорення може зосередитися на питанні стягнення відповідальності за корупційні дії під час воєнного стану, включаючи ефективні судові процеси та покарання.

Ці результати можуть стати основою для розроблення конкретних стратегій та дій, спрямованих на ефективну боротьбу з корупцією в умовах воєнного стану.