КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ

27 березня в Печерському районі міста Києва розіграли кубок з волейболу 2024. Змагання відбулись на базі Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського та Київського фахового  коледжу електронних приладів.
 
Університет створив якісні умови для фізкультурно-спортивної реабілітації, психологічного розвантаження гравців та встановлення дружніх контактів між організаціями та колективами і учасниками турніру.
 
У змаганнях взяли участь 9 команд, які захищають нашу країну і нашу безпеку. Зокрема, це і військові, пожежники, патрульна поліція, волонтери, служба з надзвичайних ситуацій, державна охорона. 
ВЧ 3066 (збірна команда Військової частини 3066 Національної гвардії України)
2. ВІТІ (Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут)
3. НЕЗЛАМНІ ПАТРІОТИ   (ветерани Збройнихсил України)
4. НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції)  
5. Зграя (волонтерський штаб «Зграя»)
6. ДСНС (збірна команда Печерського районного управління ГУ ДСНС України)  
7. УДО (збірна команда Управління державної охорони України)
8. УПП (Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції)
9. ЧСПТ ЗТС (Частина спеціальної пожежної теніки ЗТС ГУ ДСНС України у м. Києві).
 
З вітальним словом до учасників турніру і всіх присутніх звернувся заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації – Анатолій Васильович Невмержицький. 
Судили гру судді Федерації волейболу міста Києва, які чесно показали найсильніших.
Рятівною силою в нашому світі є спорт. Над ним як і раніше майорить прапор оптимізму. Тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того, на чиєму боці перемога.
 
Боротьба точилася, справді, запеклою, адже кожна команда заслуговувала Кубок. Гравці зосереджено тримали ритм і не піддавались ні на одне очко. Вони продемонстрували якісний волейбол, де дотримуються техніки і поважають своїх суперників. Волейбол – це не лише здоровий спосіб життя, але й відновлення психологічного стану, відпочинок і розвантаження нервової системи. Людям, які мають відповідальну і небезпечну роботу – гра – це витривалість, тренування всіх мʼязів, боротьба зі стресом і вміння швидко реагувати на зміну ситуації. Волейбол – це виховання почуття відповідальності перед колективом, вміння працювати в команді і довіряти оточуючим.
 
 
Серйозна підготовка, яку тренери і команди провели напередодні турніру, далася взнаки. До фіналу вийшли, дійсно, найсильніші. Переможців виділяла злагоджена командна робота, відмінна гра у пас, зосередженість і висока точність. І, звісно, підтримка вболівальників, які заряджали всіх присутніх бойовим настроєм. 
 
Гра видалась дуже цікавою, з повною самовіддачею команд-учасниць Кубку Печерська з волейболу. Завдяки індивідуальній майстерності, командних дій, характеру вони грали дуже потужно.
Організатори змагань, Відділ молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, начальник Відділу Вікторія ТРОМСА та завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я людини Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського кандидат психологічних наук, доцент Дмитро Анатолійович КАРПІЛЯНСЬКИЙ, нагородили переможців кубками, грамотами та медалями. 
 
Третє почесне місце посіла команда «Зграя» (волонтерський штаб «Зграя»);
Друге місце дісталось НЕЗЛАМНИМ ПАТРІОТАМ (ветерани Збройнихсил України)
І володарем Кубку Печерська  з волейболу 2024 стала збірна команда Управління державної охорони України. 
 
Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам високих результатів і красивих перемог. Ніколи не сумніватися в своїх силах і прагненнях, завжди боротися до кінця і вірити в свій успіх, постійно працювати над собою і сміливо перемагати будь-який свій страх.
І нехай буде так: чим далі, тим більше перемог і гідних нагород!