ХАКАТОН ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕНИХ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ВЖЕ НЕЗАБАРОМ!

УВАГА, СТУДЕНТИ!

Хакатон для переміщених закладів вищої освіти вже незабаром!

Коли: 7 квітня (онлайн-етап) та 21 квітня (офлайн-зустріч).

Де: Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, вул. Джона Маккейна 33, Київ, Україна.

Повномасштабне вторгнення стало випробуванням для всіх українців. У цих умовах університети проявили себе не лише як заклади освіти, а й як частина громадянського суспільства.

Університети знайшли сили провадити свою основну діяльність, а саме – підготовку майбутніх фахівців.

Приєднуйтеся до нашої спільноти, спрямованої на підтримку самозарадності, посилення потенціалу та продовження розвитку релокованих вишів!

Незалежно від місця, наші університети мають залишатися невід’ємною частиною місцевої спільноти та розвивати свої унікальні якості.

Теми: розвиток цифрових технологій, сталий розвиток, соціальна відповідальність.

Реєстрація:

поспішайте зареєструватися за посиланням:

Не пропустіть унікальну можливість взяти участь у важливому заході, який позитивно вплине на майбутнє освіти в Україні!