МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ЖУРНАЛІСТІВ

17 вересня 2019 року о 18:30 в офісі ВААД (Асоціації єврейських організацій і громад) України відбувся майстер-клас головного редактора оперативної інформації агентства «Укрінформ», заслуженого журналіста України, випускниці Таврійського національного університету Галини Громік.

Захід мав на меті ознайомити усіх, хто бачить в собі потенціал журналіста, з наступними темами:
-як написати прес-реліз, щоб його прийняло новинне агентство;
-особливості та підводні камені новинної статті для сайту;
-особливості роботи керівників веб-проектів та взаємодія з новинними агенціями у сучасних умовах.

Майстер-клас був ефективним для слухачів: вони отримали відповіді на важливі запитання, почули цікаві історії та зробили важливі висновки.

Бажаючим надалася можливість зайнятися волонтерською роботою та отримати практику в межах діяльності ВААД України.

За словами Галини Громік, найголовнішим в особистості журналіста є бажання навчатися, цілеспрямованість, стресостійкість та холодний розум, а також здоровий цинізм.

Захід подарував всім корисну взаємодію та приємні враження.

Іваницька Юлія
Фото: Марина Сербіна