ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРЕСТИЖНОМУ ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ФОРУМІ

Київська ініціативна група Альпбаха анонсує старт ІV Стипендіальної програми для внутрішньо переміщених осіб

Як повідомляють організатори, переможці програми зможуть взяти участь в Європейському форумі Альпбаха, який пройде з 15 по 31 серпня в Австрії.

Форум складається з семінарського тижня та серії симпозіумів, учасниками яких є викладачі з найкращих європейських та американських університетів, Нобелівські лауреати, політики, журналісти й представники бізнесу.

Стипендія покриває участь в програмі форуму, навчальні матеріали, проживання, харчування, транспортні витрати.

У конкурсі можуть взяти участь лише ті особи, які раніше ніколи не брали участь в програмі форуму.

Перелік документів, необхідних для участі:

1) Мотиваційний лист встановленого зразка англійською мовою (до двох сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman);

2) Резюме встановленого зразка англійською мовою (до двох сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman);

3) Рекомендаційний лист з місця навчання, або роботи вільного формату;

4) Довідка з місця навчання, у разі закінчення навчання – відсканований диплом;

5) Довідка ВПО;

6) Відеозаписна якому учасник дає відповідь на два питання: «Why are you the best candidate for this scholarship?», «Explain the contents of one message (from your motivation letter) to introduce Ukraine to Alpbach community». Хронометраж не повинен перевищувати трьох хвилин, формат MP4.

Увесь перелік документів та відео необхідно відправити на електронну адресу kiga.forum.alpbach.network@gmail.com до 23:59 15 квітня 2018 року.

За результатами обробки документів у період з 23 квітня по 6 травня з відібраними учасниками будуть проведені співбесіди. Оголошення фінальних результатів відбору відбудеться 21 травня 2018 року.

Деталі й зразки документів – за посиланням.

Як раніше повідомляв «Полілог», наукове товариство імені Шевченка в США анонсувало стипендіальну програму, розраховану на підтримку талановитих українських студентів, які втратили рідних під час Євромайдану і війни на сході, а також студентів-ВПО.