ПОТРЕБИ РОБОТОДАВЦІВ У РЕАЛІЯХ СЬОГОДЕННЯ. ІНФОРМАТИВНА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ І ЦЕНТРАЛЬНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ НАДС

24 квітня 2024 року здобувачі освіти Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського та ВСП «Київського фахового коледжу міського господарства» ТНУ імені В.І.Вернадського мали чудову нагоду поспілкуватися з керівником Київського Обласного Центру Зайнятості – Денисом Дармостуком та начальником центрального міжрегіонального управління НАДС – Іолітою Адамською.
Ця подія стала важливим моментом для обміну думками та одержання офіційної інформації щодо стану ринку праці й зайнятості, потреб роботодавців у реаліях сьогодення.
Аналіз змін у структурі ринку праці під час періоду воєнного стану став ключовим моментом обговорення, оскільки воєнні дії суттєво змінили динаміку зайнятості та вплинули на пріоритети ринку праці.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся проректор з навчальної роботи ТНУ імені В.І. Вернадського – Володимир Ноженко, який наголосив на підтримці студентів у забезпеченні можливостей для розвитку та успіху на ринку праці в майбутньому.
 
Під час зустрічі керівник Центру Зайнятості Денис Дармостук розповів про перспективи розвитку ринку праці в Київській області, надав корисні поради стосовно пошуку роботи, розвитку ключових навичок та будівництва успішної кар’єри.
Зокрема, було обговорено програми підтримки для молодих фахівців, які надає Центр Зайнятості.
Говорячи про гранти для відкриття власного бізнесу, Центр зайнятості виявляє себе як справжній союзник для молодих підприємців. Фінансова підтримка та консультативна допомога від цієї програми можуть стати вирішальними факторами для успішного старту бізнесу. Можливість отримати грант для покриття витрат на оренду приміщень, придбання обладнання та рекламу відкриває нові перспективи перед молодими підприємцями та сприяє стимулюванню підприємництва в регіоні.
 
Студенти активно брали участь у обговоренні, задавши численні запитання щодо програм підтримки для молодих фахівців, можливостей практики та стажування.
Ця неймовірно цікава та корисна зустріч стала важливим етапом у розвитку професійної співпраці та обміну досвідом між майбутніми фахівцями та представниками державної служби.
 
Нехай вона стане витоком нових ідей та можливостей для молодих талановитих людей.
Дякуємо спікерам за їхню цінну інформацію та натхнення!
 
Разом ми наближаємося до наших мрій та цілей!
Єдність і взаємопідтримка – запорука успіху, крок за кроком, кожен з нас вносить свою частинку до великого вівтаря спільної Перемоги.