СПІВРОБІТНИЦТВО ННІ УПРАВЛІННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ З ТОВАРНОЮ БІРЖОЮ «КИЇВСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА БІРЖА»

Укладання договору ННІУЕтаП та Товарної біржі «Київська агропромислова біржа» про проходження практики, забезпечило нашим студентам, майбутнім фахівцям біржової справи, можливість здобути практичний досвід з біржового трейдингу.

Першокурсники спеціальностей ПТБД та Економіка разом з куратором доц. Савенко А.Е. провели екскурсію на «Київську агропромислову біржу». Генеральний директор асоціації «Союз бірж України» Берштейн Б.Л. розповів про особливості діяльність «Київської агропромислової біржі», про співпрацю біржі з чиказькою та білоруською біржами, про сучасний стан біржового ринку України. Студент гр. ПТБД-21 Дашніков Деніс відвідав електроні аукціонні торги з продажу деревини.

Ми вдячні проф. Шевченко О.О. за сприяння в укладанні договору про співпрацю.

Щиро вітаємо Генерального директора  асоціації «Союз бірж України», заслуженого працівника сільського господарства України

БЕРШТЕЙНА БОРИСА ЛЕОНІДОВИЧА

з 75-річчям та зичимо міцного здоров’я та подальших успіхів у Вашій праці.

Колектив та студенти кафедри

«Економіки, підприємництва та природничих наук»