ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ-ПСИХОЛОГІВ

Студенти 1 та 2 курсів спеціальності «Психологія» Навчально-наукового гуманітарного інституту набули нових практичних знань, пройшовши ознайомчу практику в «Школа медіа патріотів» , Дарницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №309 та Печерського районного центу соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Печерський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих ситуаціях та потребують сторонньої допомоги.

«Школа медіа патріотів»  створена у 2014 році з метою протидії інформаційній агресії з боку Російської Федерації. Це громадське об’єднання, що має на меті експертне та професійне просування соціальних проектів і громадських ініціатив.

Під час практики студентам провели інструктаж з техніки безпеки та охорони праці, ознайомили із положенням про Центр.

Під час практики наші студенти брали участь у конференціях, форумах, у розробці та вдосконаленню агітаційного матеріалу, вивчали статутні й програмні документи, відвідували публічні заходи.

Під час практики студенти отримали цікавий досвід, та набули багато важливих умінь і навичок для подальшої професійної діяльності.

Студенти 4 курсу Навчально-наукового гуманітарного інституту Таврійського національного Університету імені В.І. Вернадського, які навчаються за спеціальнісю 053 «Психологія» у січні – лютому 2019 року проходили практику у: ДП «Санаторій Конча-Заспа», «Українська Гельсінська Спілка», «Школа Медіа-патріотів» та інших.

У ході практики студенти ознайомилися з системою роботи психолога, діагностичною та консультативною роботою.

Студенти проводили психодіагностичні обстеження, індивідуальні та групові консультації.

Під час практики студенти брали участь у конференціях, удосконалювали свої професійні уміння та навички. Студенти проводили індивідуальну роботу з учнями, а саме тренінгові вправи на поліпшення міжособистісного спілкування та зниження рівня агресивності.

Студенти показали свою майстерність та високий рівень теоретичної підготовки.

Студенти показали свою майстерність та високий рівень теоретичної підготовки.