СТУДЕНТИ ТНУ ВІДВІДАЛИ ЗАХІД НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИЧНОЇ АКАДЕМІЇ

Студентки 2 курсу спеціальності 052 Політологія Навчально-наукового гуманітарного інституту  Ангеліна Косенко та Валерія Верещук, 23 лютого відвідали захід, який проводила Національна політична академія на базі Ірпінської Міської Ради (м. Ірпінь). Лекторами академії виступали політики, урядовці, юристи, бізнесмени та журналісти. Вони поділилися досвідом та розповіли про свій тернистий шлях до успіху. Учасники Національної політичної академії отримали сертифікат, до якого додається паспорт курсу. Окремою родзинкою була суспільно-політична гра-симуляція, де учасники мали можливість відчути себе журналістом, власником ТВ каналу, олігархом, лідером політичної партії, спікером Парламенту і навіть Президентом.

В процесі практичних занять наші студентки показали найкращий рівень знань та підготовки з політологічних дисциплін, які вони отримали в університеті. Накопичений досвід, нові знайомства та дискусійне спілкування в царині політичних наук – це важливий фактор у становленні професійного політолога.

к.філос.н., доц. Тимошенко Т.С.