ПРАКТИКА В ІТАЛІЇ

Уявіть себе на сонячному узбережжі Південної Італії, оточені смаками, ароматами та гостинністю. Для студентів Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського – це не мрія, а реальність, завдячуючи проєкту EuroEst-2023, організованому спільно з Асоціацією “Середземноморський союз шеф-кухарів UCM-Italy”. Цей проєкт – відмінна можливість для студентів спеціальності “Готельно-ресторанний бізнес та туризм” отримати незабутній досвід у справжньому ресторанному бізнесі Італії. Що це означає? Опанування Професійних та Мовленнєвих Навичок: Студенти отримують можливість працювати на підприємствах готельно-ресторанного бізнесу, де вони ознайомляться зі справжньою італійською кухнею та зможуть навчатися готувати вишукані страви під керівництвом досвідчених шеф-кухарів. Окрім того, спілкуючись з місцевими жителями та колегами, вони покращують свої мовленнєві навички. Сертифікат Італійської Кулінарної Школи: Після успішного завершення практики студенти отримують сертифікат від італійської кулінарної школи. Це визнання їхніх знань та навичок у сфері гастрономії, яке відкриває двері до світової готельно-ресторанної індустрії. Кар’єрний Зріст: Отримані знання та досвід у Італії стають міцним фундаментом для професійного росту у готельно-ресторанній справі та туристичній галузі. Сертифікати відкривають нові можливості для старту кар’єри в улюбленій сфері. Насичена та Пізнавальна Практика: Літня практика в Італії відбувається в теплій та дружній атмосфері. Насичена програма допомагає студентам осмислити свій вибір фаху, вивчити багато корисної та пізнавальної інформації, а також відпочити та збагатитися духовно. EuroEst 2023 – це не лише проєкт, але і спосіб змінити життя молодих людей, дати їм можливість поглибити свої знання та дізнатися більше про великий світ гастрономії. Ми сподіваємось, що цей досвід стане важливим етапом у кар’єрному становленні наших майбутніх фахівців та допоможе їм реалізувати свій професійний потенціал. Проєкт EuroEst 2023 – це спільний крок Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського та Асоціації “Середземноморський союз шеф-кухарів UCM-Italy” на шляху формування майбутніх лідерів у галузі готельно-ресторанного бізнесу та туризму. Побажаємо успіхів нашим студентам, впевнені, що майбутній гастрономічний світ буде належати цим талановитим молодим фахівцям!